Avatar uživatele
anonym

vyprsela me smlouva na pausal chci ji zrusit jak to mam udelat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4731 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
SINGO

U t-mobile to myslím je tak že do 30 dní jí můžeš zrušit písemně nebo na pobočce. Ale takový dotazy patří na operátora kde máš paušál.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Jednoduše neprodloužit, ozvou se sami, budou se vnucovat, nakonec telefon převedou na dobíjení kartou, tuším, že po půlroce/roce, kdy
ho nebudete využívat, Vaši sim zruší a číslo postoupí znovu do oběhu s novou simkartou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fidel

Přečtěte si smluvní podmínky vašeho operátora a tam to budete mít napsaný. Nebo si zavolejte na jejich infolinku a zeptejte se tam. Pokud budete pasivní, tak se vám dost dobře může stát, že se smlouva prodlouží automaticky sama (!), protože to můžete mít ve smlouvě, kterou jste podepsal kdysi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Junoo

Na to si dejte VELKÝ pozor.Mě se také vždy od operátora ozývali (T – mobil) před vypršením smlouvy,tak jsem na to spoléhal (že ji neobnovím) a najednou mi přišla od nich SMSka,že mi byla automaticky smlouva prodloužena o další dva roky.Tak jsem tam volal,že už o jejich služby nestojím,ovšem mě odkázali na moji původní smlouvu,kde to bylo prý tak nastaveno a já to podepsal.A vy­povědět to bez velkých finančních sankcí nelze!Samozřejmě o tom nic nevím,tu smlouvu jsem uzavíral a podepisoval u nás v práci na šatně,kde mě vyhledal jejich obchodní zástupce,a na nic takového mě neupozornil.A to mi také nastavil „smlouvu významného zákazníka“ kde se zavazuji provolat minimálně 2 tisíce měsíčně,a pokud ne,tak formou pokuty se částka donavýší do těch 2 tisíc.Takže přátelé…POZOR na T – mobil a jejich obchodní zástupce !!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek