vyprsela me smlouva na pausal chci ji zrusit jak to mam udelat?

Odpovědi
SINGO

U t-mobile to myslím je tak že do 30 dní jí můžeš zrušit písemně nebo na pobočce. Ale takový dotazy patří na operátora kde máš paušál.

Deli

Jednoduše neprodloužit, ozvou se sami, budou se vnucovat, nakonec telefon převedou na dobíjení kartou, tuším, že po půlroce/roce, kdy
ho nebudete využívat, Vaši sim zruší a číslo postoupí znovu do oběhu s novou simkartou.

Fidel

Přečtěte si smluvní podmínky vašeho operátora a tam to budete mít napsaný. Nebo si zavolejte na jejich infolinku a zeptejte se tam. Pokud budete pasivní, tak se vám dost dobře může stát, že se smlouva prodlouží automaticky sama (!), protože to můžete mít ve smlouvě, kterou jste podepsal kdysi.

Junoo

Na to si dejte VELKÝ pozor.Mě se také vždy od operátora ozývali (T – mobil) před vypršením smlouvy,tak jsem na to spoléhal (že ji neobnovím) a najednou mi přišla od nich SMSka,že mi byla automaticky smlouva prodloužena o další dva roky.Tak jsem tam volal,že už o jejich služby nestojím,ovšem mě odkázali na moji původní smlouvu,kde to bylo prý tak nastaveno a já to podepsal.A vy­povědět to bez velkých finančních sankcí nelze!Samozřejmě o tom nic nevím,tu smlouvu jsem uzavíral a podepisoval u nás v práci na šatně,kde mě vyhledal jejich obchodní zástupce,a na nic takového mě neupozornil.A to mi také nastavil „smlouvu významného zákazníka“ kde se zavazuji provolat minimálně 2 tisíce měsíčně,a pokud ne,tak formou pokuty se částka donavýší do těch 2 tisíc.Takže přátelé…POZOR na T – mobil a jejich obchodní zástupce !!!