Avatar uživatele
Agneta

Vyprchá alkohol z nápoje ?

Třeba 40 % alkoholický nápoj jako vodka…
► když bude ve skeničce (nebo otevřené láhvi)přes noc, nebo den dva; vyprchá rychleji alkohol, nebo voda ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, gagaga, gecco před 3348 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Rychleji vyprchá alkohol. Rychlost vyprchání je závislá na teplotě.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Samozřejmě, že alkohol…
Má nižší měrné výparné teplo, než voda (cca 1/3)…
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Vypařovat se bude jednoznačně rychleji alkohol. Ale dokud se nevypaří úplně všechno stále tam nějaký alkohol bude. Čeněk nezklamal, zas píše nesmysly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Alkohol vyprchá společně s vodou a zbyde asi jen těch 60% vody z celkového obsahu.
Doplňuji:
Nesmysl taky smysl…ty po mě jedeš nebo co?No jo,tak dobře,jen jsem uvažoval primitivně a co?Sice nevím co se zapaří dříve,ale jedno je jisté a to,že se zapařuje oboje,jen jsem měl za to,že jedno stahuje k zapařenosti druhé,ale je fakt,že limitovaná časomíra pracuje všelijak…použil slovo jsem zapařit místo vypařit záměrně,protože to ještě některé čeká obzvláště ty,kteří se o mě otírají,trapá­áááás hihi.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Čeňku, osobně doufám že se mi nic nezapeří bez ohledu nato, jak moc se do Tebe budu navážet. Navíc své případné zapařeniny ani nehodlám nikomu ukazovat, čímž se (jak doufám) vyhnu trapasům.

před 3347 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Čeněk Modrý >>> prosímtě…a co tedy zbyde? ty to určitě znáš :DDD

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

a jak to pak chutná ?

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

a za jak dlouho ?

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek