Damiana

Vypraly se v Čechách někdy peníze rychleji než v TV Pětka?

http://zpravy­.idnes.cz/tv-petka-ukoncila-vysilani-dda-/domaci.aspx?c=A130204­_164544_domaci_hv

Nejlepší odpověď
anonym

Jistě, státní peníze jdou na odbyt ještě rychleji.

Další odpovědi
hanulka11

není divu- dnešní „technické vymoženosti jsou zázraky“

led

Ano, v 1. etape privatizácií

pusinka50

Dobrý postřeh, stejně jako třeba ČEZ vytvářející další „dceřiné“ společnosti za účelem proprání peněz a jeho zákazu aktivního zůstatku u těchto společností, takže musí být tyto společnosti ztrátové (pracovala jsem tam), i toto se televizi Pětka podařilo a není odvolání…