Avatar uživatele
x2828

Když jsem nevědomky podepsal smlouvu na 24 měsíců u T-Mobile a pokud ji chci zrušit hned další den, kolik budu platit?

Vypovězení smlouvy T – Mobile

Z vlastní blbosti jsem nevědomky podepsal smlouvu na 24 měsíců u T-Mobile. Pokud ji chci zrušit hned další den,kolik budu platit?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1776 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jak to mají dneska nastavené, nevím. Musíš se podívat do smlouvy – obchodních podmínek. Jinak mám s tou společností ty nejhorší zkušenosti. Před lety zrušili můj sjednaný tarif a nahradili jiným, měl jsem tam neprotelefonováno asi 2 litry. Samozřejmě jsem o ně přišel. Tak jsem přešel k virtuálnímu operátorovi, kde platím za minutu hovoru cca 1/3 toho, co jsem platil u T-mobile. To mě stálo další dost velké prachy. Za předčasné ukončení smlouvy. Měl jsem šílenou chuť zdevastovat tu jejich kamennou pobočku, jsou to hovada! A teď platím jen to, co skutečně provolám, žádný paušál. I přes tyto ztráty jsem nakonec vydělal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Je lepší se zeptat přímo v T.-Mobile. V odkazu najdete kontakt.

"Jak opustit -T-Mobile.

Ćástku, kterou po vás budeme požadovat za předčasné ukončení smlouvy, zjistíte na Zákaznickém centru – 4603 – nebo na Značkové či partnerské prodejně."

"https://www.t-mobile.cz/pod­pora/smlouva/jak-opustit-t-mobile

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Jak může někdo nevědomky něco podepsat. To jsi byl nalitej. Zavolej Hot line.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mp2

Zdravím.
Neřešte, jak to.nékdo mohl podepsat..
..teď už zbývá řešit, jak se k tomu postaví operátor a podle toho na něj pohlízet. I takováto smlouva jde zrušit, pokud operátor chce..
Zaplatit bys měl 20% toho, co zbývá.. To znamená zaplatit operátorovi pri tarifu za 499 to znamená IHNED mu dát lehce pod 2400… ,protože první 3 mesice to stoji jen 300..
2400… Což je mimochodem 5 mésíců tarifu..

Na tvém místě bych si to raději spočítal, zda se ti tarif přeci jen nevyplatí…


  1. Buďto si ten tarif nech
  2. Nebo zaplať 2400 a nejlépe změň operátora,

Nutné zminit, že sis o tom mel alespoň přečíst..
Je to tvoje blbost, ale alespoň si příště das pozor

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zaplatíte v zmysle zmluvy. Pozrite si zmluvu, aj malé písmenka, musí to tam byť uvedené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Doporučil bych se obrátit na právníka, protože pokud je něco podepsáno „nevědomky“, tak to technicky znamená osobnostní poruchu (např. rozštěpení osobnosti), ergo z toho vyplývá nezpůsobilost k právním úkonům a smlouva by mohla být uznána za neplatnou.

Trochu si pobudeš v pakárně, seberou ti řidičák i klíče od bytu, ale budeš z toho venku. :)

NEBO

Budeš se muset ze smlouvy vyvázat dle příslušného ustanovení ve smlouvě. Doporučuji si ho VĚDOMKY přečíst, sankce se pohybuje obvykle do 3000Kč. Ale klíče i řidičák ti zůstanou. ;) .D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Nechápu jak lze nevědomky podepsat smlouvu. Podepsals ji kde? Pokud to bylo mimo prodejnu lze do 14 dnů snad od smlouvy odstoupit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

A co zavolat na hot-line? Je to, sakra, ZADARMO!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek