Když jsem nevědomky podepsal smlouvu na 24 měsíců u T-Mobile a pokud ji chci zrušit hned další den, kolik budu platit?

Vypovězení smlouvy T - Mobile

Z vlastní blbosti jsem nevědomky podepsal smlouvu na 24 měsíců u T-Mobile. Pokud ji chci zrušit hned další den,kolik budu platit?

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jak to mají dneska nastavené, nevím. Musíš se podívat do smlouvy - obchodních podmínek. Jinak mám s tou společností ty nejhorší zkušenosti. Před lety zrušili můj sjednaný tarif a nahradili jiným, měl jsem tam neprotelefonováno asi 2 litry. Samozřejmě jsem o ně přišel. Tak jsem přešel k virtuálnímu operátorovi, kde platím za minutu hovoru cca 1/3 toho, co jsem platil u T-mobile. To mě stálo další dost velké prachy. Za předčasné ukončení smlouvy. Měl jsem šílenou chuť zdevastovat tu jejich kamennou pobočku, jsou to hovada! A teď platím jen to, co skutečně provolám, žádný paušál. I přes tyto ztráty jsem nakonec vydělal.

Další odpovědi:

Zlatý

Je lepší se zeptat přímo v T.-Mobile. V odkazu najdete kontakt.

"Jak opustit -T-Mobile.

Ćástku, kterou po vás budeme požadovat za předčasné ukončení smlouvy, zjistíte na Zákaznickém centru - 4603 - nebo na Značkové či partnerské prodejně."

"https://www.t-mobile.cz/…

Bronzový

Jak může někdo nevědomky něco podepsat. To jsi byl nalitej. Zavolej Hot line.

Pokročilý

Zdravím.
Neřešte, jak to.nékdo mohl podepsat..
..teď už zbývá řešit, jak se k tomu postaví operátor a podle toho na něj pohlízet. I takováto smlouva jde zrušit, pokud operátor chce..
Zaplatit bys měl 20% toho, co zbývá.. To znamená zaplatit operátorovi pri tarifu za 499 to znamená IHNED mu dát lehce pod 2400... ,protože první 3 mesice to stoji jen 300..
2400... Což je mimochodem 5 mésíců tarifu..

Na tvém místě bych si to raději spočítal, zda se ti tarif přeci jen nevyplatí...

1. Buďto si ten tarif nech
2. Nebo zaplať 2400 a nejlépe změň operátora,

Nutné zminit, že sis o tom mel alespoň přečíst..
Je to tvoje blbost, ale alespoň si příště das pozor

Zlatý

Zaplatíte v zmysle zmluvy. Pozrite si zmluvu, aj malé písmenka, musí to tam byť uvedené.

Stříbrný

Doporučil bych se obrátit na právníka, protože pokud je něco podepsáno "nevědomky", tak to technicky znamená osobnostní poruchu (např. rozštěpení osobnosti), ergo z toho vyplývá nezpůsobilost k právním úkonům a smlouva by mohla být uznána za neplatnou.

Trochu si pobudeš v pakárně, seberou ti řidičák i klíče od bytu, ale budeš z toho venku. :)

NEBO

Budeš se muset ze smlouvy vyvázat dle příslušného ustanovení ve smlouvě. Doporučuji si ho VĚDOMKY přečíst, sankce se pohybuje obvykle do 3000Kč. Ale klíče i řidičák ti zůstanou. ;) .D :D

Zlatý

Nechápu jak lze nevědomky podepsat smlouvu. Podepsals ji kde? Pokud to bylo mimo prodejnu lze do 14 dnů snad od smlouvy odstoupit.

Stříbrný

A co zavolat na hot-line? Je to, sakra, ZADARMO!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 976
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 476
Zlatý Hlada 466
Zlatý www 412
Zlatý ge0rge 385
Zlatý led 320
Zlatý beer 297
Zlatý Drap 294
Zlatý Michal Kole 292

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.