OuSí

Výpočet rustu ???

Na netu sem si našel že když sečteš výšku otce a matky u kluků přičteš 13 a vydělíš dvouma výjde ti přiblyžná výška co je natom pravdy??? Funguje to ? Podle toho mi to vyšlo 183+165+12:2=­180,5 Za to bych byl rád :)

Odpovědi
mojitek

Nesmysl,na to zapomen,tak jednoduse ta genetika vazne nefunguje :o)))

Klarisa

Já jsem do 7.třídy byla nejmenší ve třídě,pak jsem najednou vyrostla během 2 let nejméně o 10cm a byla druhá nejvyšší.Pozo­rováním lidí jsem zjistila,že děti většinou bývají vyšší než rodiče.Já sama jsem vyšší než mí rodiče.Takže bys měl být vyšší než tví rodiče nebo aspoň v tom horším případě stejně velký.Takése podívej na své prarodiče jak jsou velcí.Můžeš mít výšku i po nich.