thetom96

Jak se vypočte moje průměrná hodinová mzda? Více viz odkaz níže.

Zdravím,
už nějakou dobu mě toto trápí a opravdu se nemůžu dobrat k tomu, jak se z tohohle vypočetl moje průměrná hodinová mzda

Odpovědi
Rokio

Mě napadl tento výpočet (jedná se o hodinovou hrubou mzdu) = hrubá mzda : všechny odpracované hodiny za měsíc

Jak ale výpočitat čistou hodinou mzdu mě nenapadlo.

mosoj

Na první pohled to opravdu nedává smysl. Nicméně nevíme vše. Co se takhle zeptat zaměstnavatele, nebo kápnout božskou.