Miroslavst

Výpočet procent?

Jak se prosím vypočítají procenta, když v tuto chvíli je 81% a dalších 18% ?
To mi nějak hlava nebere, neměl by být součet 100%?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-spokojeni-s-touto-strankou-www-odpovedi-cz
Doplňuji:
Omlouvám se, správně má být 91% +18%

Nejlepší odpověď
led

Je to asi ako pri volbách
teraz je spokojných 91%+priemerne_spo­kojných 18% = spolu 100% a zvyšok 9% má víťaz 🙂

Další odpovědi
Mili @

81 + 18 bylo a je odjakživa 100, přece!?
Cos dělal v hodinách matematiky…?
🙂

standa

Procenta u otázek v kategorii ANKETA jsou zjevně špatně, ale na tuto jasnou chybku už provozovatele určitě přišli, takže to musí brzy opravit…