Dzejkob

Vypnutý větrák u grafické karty ..

Co se stane, když nechám vypnutý větrák u grafické karty? (btw, na počítači, který k hraní náročných her, využívám jen minimálně)

Mám se bát?

Odpovědi
anonym

Kdyby tam nebyl nutný, tak by ho tam výrobci nedávali! Pokud si chcete grafiku spálit, tak to nechce.. Každopádně nemusíte mít strach, sama si určuje rychlost odvětrávání podle toho jaká je tam teplota.. Když bude malá, poběží málo. Pokud de o úsporu energie, tak moc nečekejte