LEONEK

vypnutí hlídače

Potřëboval bych poradit ,jak dostat pryč toto hlídače jak ho vypnout? neustále mi chodí email a já nevím jak ho vypnout,aby mi už nic takového nechodilo…

Nejlepší odpověď
panenka

Najet si u sebe vpravo na můj profil a klikni na něj, pak klikni na hlídače až se ti zobrazí stránka a vpravo v kolonce odeber pryč šipkou všechny otázky až je odebereš tak klikni na uložit změny a to je vše.

Další odpovědi
mosoj

Zobraz si svůj profil a tam je tlačítko „hlídač“. Ostatní se dá nastavit pod tlačítkem „upravit profil“