Talion

VYPNUL SE MI PC, co se stalo?

Zdravim,potřebuju poradit..
Jen tak se mi vypnul PC..
Když jsem odpojil kabel od zdroje a zase ho zapojil>>zapnul jsem PC a jen se pootočili větráky.
Odpojil jsem 3× HDD a grafiku..zapnul jsem PC>>> PC jede přes int.grafiku>>při­pojil jsem zpět HDD>>PC jede>> po připojení grafiky >> PC SE VYPNE.
Je v háji grafika nebo zdroj ? nebo něco jiného?
Díky za pomoc :D

Odpovědi
Alesh

Podle mě je to něco z trojice zdroj-grafika-deska
Šel bych cestou rotace tj. vyzkouším jinou grafiku, pokud to tím nebude, pak zdroj a pak základní desku.

Sturm

Některé novější základní desky mají v sobě zabudovány ledky, které podle toho která svítí ukazují kde je problém…Zkus se podívat, jestli je tam máš a případně jestli některá svítí..