Výplň písma

Dobrý den, nemá tu někdo zkušenosti s Photoshopem? Pokud ano, jak docílím toho, abych např.nadpis podzim měl výplň nějakého obrázku s motivem podzimu? Děkuji

Nejlepší odpověď
Hlada

Obrázek s výplní přesunete nebo přes schránku vložíte nad obrázek s textem, takže obrázek bude mít tři vrstvy. Obrázek, text, výplň. Výplň označíte jako aktivní. Zadáte Vytvořit ořezovou masku některým ze způsobů:
Alt+Ctrl+G
Vrstva/Vytvořit ořezovou masku
nebo pravou myší v panelu vrstev