Vyplatí se vybudovaní atomového krytu na zahradě?

Doplňuji: Super, že tu někdo něco takovýho má!
Ještě někdo jste si postavil na zahradě kryt? Uvažujete o tom?
Můžete i hodit názor do diskuze pod otázkou. Dík.;)

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak určitě, třeba tento víkend se bude hodit proti tomu silnýmu větru ze SZ, kterej už sem fičí. Kdo je připravený, není zaskočený.

Další odpovědi
Drap

Určitě, neváhej a začni kopat.

nyjono

Určitě jo.
A nevyplatí se troškařit.

Kepler

Jasně, když už nic, dá se využít jako výborná pěstírna žampiónů nebo trucovna.

anonym

zjentek: Hustý! Kolik místa v tom krytu máš? Je to jen jedna místnost? Máš tam elektriku atd? Kolik tě to stálo? Mě inspiroval filmec: https://www.csfd­.cz/film/286967-take-shelter/prehled/
Zkoukni jestli si ještě neviděl, protože tam týpek staví fakt parádní kryt kvůli větrům.