NeřeknuCZ

Vyplatí se více koupit elektroniku za větší finanční hotovost ve vánočních slevách nebo až v povánočních?

Nejlepší odpověď
anonym

tak ještě jednou a pomaleji: po Vánoční slevy neexistují. Je to jen trik, před vánocemi kamenné obchody zvedají ceny protože se zvedá poptávka a lidé jsou ochotni platit víc (to se však děje pouze u kamenných obchodů, mezi eshopy je konkurence na cenových srovnávačkách heureka a zbozi tak velká že si to nedovolí) , takže ty kamenné prodejny aby ceny zase trochu usměrnili po vánocích a byly konkurenceschopné vrátí své ceny zase na normální hladinu a říkají tomu „povánoční“ nebo „novoroční výprodeje“, je to samozřejmě pitomost ta cena vůbec nespadne pod obvyklou cenu na internetových eshopech, jen se k nim víc přiblíží aby to lidi vůbec kupovali, o žádnou slevu se tedy nejedná.

anonym

ke všemu co vám obchodník servíruje jako SLEVU se stavte velmi skepticky a ověřujte zda to opravdu sleva je, protože v drtivé většině případů prostě není. Stačí si stejné nebo srovnatelné zboží najít na heureka.cz nebo zbozi.cz a zjistíte že je i beze slevy jinde levnější.