Avatar uživatele
MonkeyKing

Vyplatí se v dnešní době začít podnikat již v 18 letech?

Co si to vezme a naopak dá?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3973 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano, vyplatí. Mladý člověk má spoustu času.

Pokud máš diobrý podnikatelský záměr a bude se ti dařit, tak se to vyplatí v jkémkoli věku. Z počátku si to vezme jistě dost času, něco nervů, ale pokud vše vyjde, tak ti to poskytne relativní svobodu, finanční zajištění a popřípadě splnění tvých snů

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
M.

Jiné (doplň.)

Řekla bych, že nezáleží ani tak moc na věku, nýbrž na tvých schopnostech se prosadit. A taky záleží, jestli už v 18 letech budeš mít prostředky k podnikání, není to zase taková sranda a už vůbec ne ohledně peněz.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Ano, vyplatí. Mladý člověk má spoustu času.

Doplňuji:
Ano, alespoň se nepřidá člověk k fňukajícímu davu, který si pořád stěžuje, jak vydělává málo :)

Upravil/a: huxa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jiné (doplň.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa88

Ano, vyplatí. Mladý člověk má spoustu času.

_

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne, je špatná ekonomická situace

Doplňuji:
Myslím, že dnes podnikat lze opravdu jen velmi obtížně. Ekonomická situace je taková, jaká je, a uspějí jen ti velmi zkušení, kteří se nebojí více experimentovat, nebo ti, kteří mají vyjímečný podnikatelský záměr. Ale dost mladých inteligentních lidí u nás je, ti mohou uspět.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ne, je špatná ekonomická situace

Doplňuji:
neriskoval bych to.

Podnikatel má oproti zaměstnanci spoustu byrokratických starostí navíc

Upravil/a: Michal Kole

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katie

Jiné (doplň.)

Doplňuji:
Jestli máte dostatečné finance proc ne ale najdi si zkusenejsiho obchodního partnera

Upravil/a: Katie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jpau

Ano, vyplatí. Mladý člověk má spoustu času.

Doplňuji:
Pokud na to máš koule. Jestliže se do toho dáš, zasloužíš si plně můj respekt. Pokud něco dokážeš, máš i moji úctu. Podnikatelů celkově si vážím, tím spíš jedná-li se o mladé lidi. Já se dal na dráhu zaměstnance (tzn. šel jsem na jistotu) a vím, že něčeho dokážu ale nikdy nedokážu tolik, co mladý člověk s dobrým nápadem. Jestli se na to dáš tak držím palce!

Upravil/a: jpau

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Ano, vyplatí. Mladý člověk má spoustu času.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radek K.

Ano, vyplatí. Mladý člověk má spoustu času.

Rozhodně ano a není na to potřeba ani moc peněz. Mohu Vám nabídnout třeba eshop od nás:
http://OpenSer­vis.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivana525

Ano, vyplatí. Mladý člověk má spoustu času.

Doplňuji:
z vlastní zkušenosti – čím dřív, tím líp. Určitě je lepší ze začátku platit minimální zálohy a podnikání se věnovat při škole. Po skončení školy se byznys těžko rozjíždí, člověk se musí živit sám a zároveň platit poměrně vysoké minimální zálohy.

Upravil/a: ivana525

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petrdostal

Mně se zdá, že v 18 letech je ještě hodně brzo. To člověk ještě pořádně neví, co chce. My jsme s manželkou začali podnikat, až když mně bylo 30. To je podle mě ideální věk. Firma se nám pěkně rozjela. Dokonce jsme si teď nechali potisknout látkové tašky naším logem https://www.re­klamni-tasky.eu/latkove-a-bavlnene-tasky/ a ty rozdáváme.

před 1811 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1948 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání