FlAsh_7

Vyplatí se v dnešní době studovat sociologii?

Nejlepší odpověď
Drap

Co to je podle tebe " Vyplatí se? Někomu se vyplatí jinému ne.

Další odpovědi
Schluker

Znam nekolik lidi, kteri ji vystudovali. Nekteri se uplatnili v oboru, jini ne. Nevim, co by melo znamenat “vyplati se”, ale obecne se da konstatovat, ze absolventi sociologie mohou najit zamestnani v oboru.

elkon

To záleží, k čemu ti to bude. Podle tvých dotazů zde, sám nevíš co bys chtěl dělat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

„V dnešní době,“ to bych chtěl přiblížit, co tím chtěl básník říci. :D Co si pod sodiologií představuješ? Před 50ti lety v pohodě a dneska už není potřebná? Proč by se nevyplácelo, studovat sociologii… není to taky o tom, co se vyplatí, ale o tom, co chce člověk dělat. Čili pokud to dělat chce, takse mu to určitě vyplatí. Tobě bych ROZHODNĚ SOCIOLOGII STUDOVAT NEDOPORUČOVAL.
Vyplatí vzhledem k čemu, v porovnání s čím? Jsou „horší“ i „lepší“ obory, které se dají studovat a které pak nabízí různé uplatnění.
Vystudovaný obor ti ale žádné uplatnění (sám od sebe) nepřinese. To, co s tím uděláš ty až dostuduješ, to už je jiná…