Vyplatí se v dnešní době jezdit do práce?

Nejlepší odpověď
mosoj

Za takovouto otázku by se mnělo trestat ! Jinak si dělej co chceš. Taková je dněšní doba.

Další odpovědi
anonym

A jak si to vlastně představuješ?Ono se to nevyplatí, ale než aby modří ptáci vyskakovali, že práce je všude dost a lidem se nechce dělat, tak nic jiného ti nezbývá.Ono také jak to chceš jinak řešit?
Já jsem dojížděl autem denně 30 km měl jsem 10 tisíc a jen za benzín jsem utratil 3000 měsíčně (nepočítám náhradní díly, pneumatiky, olej atd).
Manželka má 8500 a denně dojíždí autobusem a ten jí stojí měsíčně 1200 Kč.
A když takovouto práci odmítneme, myslíš, že nám dá někdo víc a nebo nás přijme do práce (oba jsme starší přes padesát let)?
Musíme být rádi (teda já jsem v této době nazaměstnaný a NIKDE MNĚ NECHTĚJÍ VZÍT, ŽE JSEM STARÝ), že to za těch několik málo tisíc překlepeme do důchodu (i když se to nevyplatí, ale DŮCHOD TI ZAPOČÍTÁVAJÍ KDYŽ JSI ZAMĚSTNANÝ, tedy myslím tím plat, roky se započítávají i když jsi nezaměstnaný).
Takhle jako ty, přemýšlejí lidi odchovaní tímto systémem, my starší takto nepřemýšlíme.JSME RÁDI ZA JAKOUKOLIV PRÁCI I KDYŽ SE NEVYPLÁCÍ.

Lamalam

Mě se to vyplatí.

honza19hk

Vyplatí se v dnešní době se flákat?