zdenek l

Vyplatí se koupit solární vařič, nebo solární gril?

Ceny energií rostou.
https://www.id­nes.cz/hobby/dil­na/solarni-varic-a-trouba.A130429_115­320_hobby-dilna_bma

Nejlepší odpověď
Drap

Co to je vyplatí? Jak se to počítá? Pokud svítí sluníčko, uvaříš bez problémů. Když je zataženo, tak nevaříš a máš zbytečný krám na zahradě.

Další odpovědi
aliendrone

Jasně! Je to hned druhá neúžasnější věc na světě. Tou první je „povolovák na utahovák“. ;) :D :D

zdenek l

Vlastnit obnovitelný zdroj energie, znamená nezávislost na všech. Zde nefouká, nesvítí neplatí.
Klobásy si každý stejně griluje jen v létě venku.

aliendrone

zdenek I >>> Máš recht s grilováním klobásek, v zimě KDYKOLIV, v létě až opadne vedro, ideálně po západu Slunce! :D :D :D

Ametyst

Aliendrone: Takový detail- bez WD40 je to výrok nepravdivý. 🙂

aliendrone

Ametyst>>> Omlouvám se, egoisticky jsem NEPOMYSLEL na ty, kterým je třeba promazat mozkové závity (myšlenkové cestičky). A že je jich DOST. :)
Na druhou stranu jsou zde i tací (kteří asi při porodu udělali hapiky na hlavičku), kterým by wédéčko nepomohlo. Dokonce ani mazadlo na bázi supratekutosti. ;) :D :D

Fajn, jakožto vzorný OVČAN si sypu na hlavu NIKOLIV popel (neekologický), ale echtovně ekologickou UKRAJINSKOU mouku. Pravda, je sice 2× tak dražší než ta dosavadní západoevropská (původem z Ruska), ale na druhou stanu v noci svítí (hlavně ta z okruhu 200km od Černobylu. ;) :D :D

Stejně je to hrubá nespravedlnost, když na rozdíl od Vás já Pražák musím jezdit takovou štreku pro českou mouku (do Rajchu). Nechcete si u Vás v rámci občanské solidarity rovnoměrného rozdělení zatížení blbostí usídlit třebas „pražskou kravárnu“ či jiný liberální spolek? ;) :D :D