peterd108

Vyplatí se studovat na pedagogické fakultě cizí jazyky (angličtina, němčina), i když nechci být učitel?

Nejlepší odpověď
ivzez

Podle mne je výhodnější cizí jazyky studovat na filozofické fakultě,
která nabízí i studium překladatelství a tlumočnictví.
Pro ty, kdo by uvažovali později o učení, se nabízel i učitelský směr.

Další odpovědi
Drap

Co to je vyplatí? Myslíš, že ti někdo zaplatí za studium jakékoli školy? Pochybuji.

anonym

Když nechceš být učitel, tak nelez na pedagogickou, to přece dává smysl. Nevím k čemu jinému by ti to bylo. Jazyky se dají studovat i jinak.

agentpv

Pokud vás bude bavit studovat navíc takové pavědy jako pedagogika, didaktika, metodika… psychologie (tu za pavědu nepovažuji) tak studujte…

xxx3

hmmm, vyplatí, vyplatí…záleží, jak je myšleno to „vyplatí“. Fakt je ten, že učit jde v současnosti přibližně každý druhý absolvent ped. fakulty, takže podobně uvažují tisíce dalších uchazečů o studium.

quentos

Drap: jistě je to myšleno tak, zda po vystudování takové školy najde uplatnění.