1jirka22

Vyplatí se si připlatit za Samsung pro 850 nebo stačí evo?

Chci si koupit ssd, ale rozhoduji se mezi Samsung pro nebo evo 850 250 GB, pro má záruku 10 let evo 5 let, jsem normální uživatel někdy hry, internet, office někdy za čas stříhnu video cca 5 do roka… vyplatí se mi pro verze nebo stačí evo?

Odpovědi
Karelcz

Stačí EVO. Záruka 10 let je šílenost. Za 10 let budou věci zcela jinak. Oba disky mají 3D V-Nand (hodně to prodlužuje životnost). Pro je zejména pro pracovní stanice apod… Jestli chce Samsung tak stačí 850 základ.