_136

Vyplatí se pro čecha pracovat v drůbežárně v německu bez znalosti něměckého jazyka přes slovenskou agency?

zde je nabídka práce bez nutnosti něměckého jazyku přes slovenskou agency https://prace­.bazos.cz/inze­rat/120340842/Dru­bezarna-prace-v-Nemecku-bez-znalosti-jazyka.php kde nabírájí do drůbežárny tím se ptám vyplatí se to bude to mít i tímto nějaké kladné i záporné body pro uchazeče? díky

Odpovědi
Edison

Co je „agency“? Neznám v češtině takové slovo… Jinak bych i rád odpověděl.

Ivetivet

Dobrý den měla bych zájem co proto mám udělat..