zjentek

Vyplatí se pomalu si založit firmu na výměnu čelních skel automobilů?

Výměny standardních windshieldů + extra služby, jako nerozbitná (bullet proof) čelní skla etc.

V návaznosti na změny počasí to do budoucna vidím jako lukrativní byznys. Jen téma.

Odpovědi
Arne1

Pokud bydlíš v oblasti kde taková firma není, tak určitě. Ale ve velkých městech je takových firem dost.

elkon

Vše je otázka nabídky a poptávky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

Příležitostí může být cokoli. Nevyužitá příležitost je k ničemu. Jako každý jiný neskutečněný sen/nápad.
Poptávka se stejně jako nabídka taky může vytvářet (nejen poptávajícími). Když něco ještě třeba ani neexistuje (ani s konkrétní kvalitou a službami), tak po tom nemůže být poptávka.

Autoservisů je ale všude dost. A to se týká i vesnic. Minimálně jeden živnostík si snad v každé vesnici otevře svou autodílnu… Jen na vesnici, kde jsme vyrůstal jich bylo asi pět nebo šest (možná víc), obec do 1000 obyvatel. Plus někteří ještě opravovali neoficiálně (známým).
Pak taky záleží na kvalitě. Jinak je jedno kolik jich je, ale jde o to, aby se to zákazníkům líbilo a vyhovovalo jim to. Můžou si vybírat. Klidně z několika autoservisů ve městě/vesnici a desítkách ba stovkách v okolí…