Vyplatí se podnikat v řemeslných pracích? Například v instalatérských pracích?

Nejlepší odpověď
panenka

Podnikat se určitě vyplatí ale musíte se dost ohánět aby jste měl zakázky.Doporučuji vám udělat si reklamu ,podat si inzeráty,kdyžtak si reklamu nechte udělat i na auto takto o vás bude vědět více lidí.Podnikání je v dnešní době těžké kord když tu je tolik firem nebo živnostníků s timto povoláním víc. Začátky jsou vždy horší ale jakmile se rozběhete bude to lepší.Přeji hodně štěstí

Další odpovědi
hanulka11

Proč by se nevyplatilo- takové řemeslo je stále potřebné. Zvlášť jestli jste zručný.

EC

Samozřejmě, že vyplatí:D Každé úspěšné podnikání se vyplatí, jelikož zde dosáhnete takových výdělků, které v životě jako zaměstnanec nedostanete. Bohužel, možná bohudík, musíte mít spoustu kontaktů, doporučení a známých…

Zdroj: vlastní zkušenosti

morava

řemeslo má zlaté dno, ale to dno je dosti hluboko a je třeba se k němu dostat, přeji hodně úspěchů