Rokio

Vyplatí se podle vás vyplňování placených průzkumů, za které získávám zlomek Bitcoinu?

S touto výdělečnou činností jsem začal před pár dny. Vyplnit jeden průzkum trvá zhruba 15 minut. Za jeden získám 3.000 až 10.000 satoshi (podle délky průzkumu).

Myslíte si, že je to výhodné? Šel jsem s tím dokonce ve čtvrtek k bankovnímu poradci. U něj jsem pobyl necelých deset minut a vypočítal mi, že za jeden průzkum získám v průměru 10 až 12 Kč. Samozřejmě jsem se s ním bavil o Bitcoinu, o realitách a predikci hospodářského vývoje.

Za zmínku také stojí fakt, že průzkumy si můžu vyplňovat kdy chci a hodnota Bitcoinu může být za několik let vyšší a později se může vyšplhat velmi vysoko.

Nejlepší odpověď
anonym

Uvažuj, kdyby takový model existoval, kdo by byl ochoten to platit ? 12 tisíc za tisícovku uživatelů co vyplní průzkum ? Velmi nekvalitní průzkum protože v něm je velmi úzký typ uživatelů … je to zjevný nesmysl. Nemluvě o tom že jakýkoliv účastník by si hned napsal skript který ty průzkumy bude vyplňovat pseudonáhodně za něj. Toto je naprosto neživotaschopný model POKUD jeho součástí není předpoklad že ve skutečnosti nikdy ani jeden z těch přislíbených satoshi ve své kryptopeněžence nikdy neuvidíš …

Další odpovědi
aliendrone

Jen bych dodal k tomu co píše ge0rge, že tyhle „průzkumy“ (ať již honorované kryptoměnoami či papírkovou měnou) jsou ČASTO jen zástěrka k jiným neplechám jako krádež identity apod. ;) :D :D

Pepa25

Řekl bych, že klíčový okamžik nastane, až budete chtít výdělek vybrat … Předpokládám, že tam je nějaká minimální částka k výběru a do té doby ten web už třeba ani nebude existovat …