peterd108

Vyplatí se počkat s prodejem Apple Iphone 4?

Doma se mi válí starý ale nepoškozený iPhone 4, tak jsem si řekl, že bych se ho mohl zbavit. Podíval jsem se ale na bazary a ceny iPhonů 4/4s jsou něco málo přes 500 korun. Napadlo mě, jestli se nebude cena iPhonu 4 zvyšovat časem? (např. za 10 let by bylo možné ho prodat za 4 násobek).

Nejlepší odpověď
Klaproth

Myslíš, že ten telefon je jako archivní víno? Já si to nemyslím, jeho cena s časem neporoste.

Další odpovědi
Drap

Myslím, že tvoje úvaha je zcestná.

anonym

Proč by se měla cena elektroniky zvyšovat s časem kdy stále více zastarává a na provoz náročnějších aplikací stále méně dostačuje ? Prodej to dokud to má vůbec nějakou cenu, schraňovat to roky ve skříni nemá žádný smysl …

Pokud to chceš prodat za lepší cenu tak to kvalitně nafoť a hoď to současně na letgo, sbazar, bazos a facebook marketplace … vycucej si tam z prstu nějakou vyšší částku a uvidíš že si to kupce najde. Zrovna kolem značky Apple se potuluje obrovské množství technicky naprosto negramotných dětiček, které prostě jen musí mít „tuhle značku“, parametrům nerozumí a za značku jsou ochotni si něco připlatit – zvlášť když to stejně cálne tatík, dává jim to stejný smysl jako u značkových kabelek, kabelka jako kabelka ale se značkou se můžete chlubit že jste za ni dali víc peněz 🙂

Muffz

Prodej ho co nejrychleji, dokud to někdo koupí. Iphone a zvlášť 4 nebude časem nabývat na hodnotě, byly jich vyrobeny statisíce i sběratel se k nim dostane za pár šupů. Tohle fungovalo s prvními telefony, kterých tolik nebylo a už je jen pár desítek.