dust8

Vyplatí se platit chytrými hodinkami?

Nejlepší odpověď
Edison

Jak jako „vyplati“??? Je to jen o tom, co je komu pohodlné.

Další odpovědi
Tw!st

To je snad na tobě, co ti je pohodlnější.

anonym

Vyplatí ? Ekonomicky jistě ne, protože každý nákup tě bude stát stejně ať už ho zaplatíš kartou, nebo nfc čipem v hodinkách či telefonu. Naopak čím více hardwaru musíš kupovat tím víc tě to stojí a tím méně se to „vyplatí“, takže varianta kdy k platbě musíš mít b. účet, telefon a hodinky je samozřejmě ta nejnákladnější.

Pokud tato zařízení už ale stejně máš z jiných praktických důvodů, může být platba hodinkami nejpohodlnější protože nemusíš hledat peněženku. Kupovat hodinky ale jen kvůli platbě hodinkami je imo naprostá hloupost a velmi chabá motivace k takovému nákupu.

cochee

Tak jako se ti vyplatí/nevyplatí platit platební kartou. Je v tom pouze technický rozdíl, že nepípeš plastovou kartou, ale plastovými „hodinkami“, kromě toho, že kartou zaplatíš i tam, kde se „pípat“ nedá – hodinkami ne.