zjentek

Vyplatí se na Black Friday nakupovat elektroniku, nebo je to jen další megaohlup?

Chci si přístí pátek koupit nějakou elektroniku.

Nejlepší odpověď
Kepler

Já ti čóveče nějak nevím. Zrovna před chvílí jsem měl se sousedem na to téma debatu. On tvrdil, že je lepší počkat si na novoroční výprodej, já zase, že obchodníci se snaží zbavit zboží do konce roku. A že ten Black Friday se pomalu začíná chytat. No, v každém případě jde o to, aby se prodejci zbavili neprodejných šuntů, i když výjimky jsou možné. Takže podle mého jde o megaohlup.

Další odpovědi
marci1

Za mě: megaohlup. 🙂

ivzez

Podle mne se nevyplatí.

nyjono

Za mně tak na 80% ohlup