Avatar uživatele
LejdyTerr

Vyplatí se kupovat použitou elektroniku, nebo radši novou?

Jaké máte zkušenosti s nákupem použité elektroniky na netu? Chci si koupit televizi a Playstation 2, ale nemusí být nutně nový. Vyplatí se nakoupit starší zboží?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4121 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Já bych použitou elektroniku na netu nekupovala. kde máš záruku, že ti vůbec bude fungovat? Podvodníci jsou všude. Zkus Alza.cz, mají i akce, lepší je si připlatit a mít 2 roky záruku.Já takhle koupila poměrně levné video s dvd přehrávačem, záruka 5 let a krátce po 5-ti letech se nenávratně porouchal, takže nekupuj nic s takhle dlouhou zárukou, znamená to, že déle nevydrží

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
radce

Záleží na záruce, pokud je elektronika rok stará a koupíte ji jako funkční i se záručákem, tak spíše ano. Pokud Vám dá „nějakou“ záruku jen prodávající, je to už napováženou…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Televizory nemají mechanické díly, elektronika je velmi spolehlivá, takže pokud je cenový rozdíl významný a budete mít možnost si ji předem vyzkoušet, tak není důvod k obavám. U Playstationu bÿch byl opatrnější kvůli tlačítkům..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Asi záleží na tom, co chceš kupovat. Něco, třeba telefony nebo PC, NTB někdo preferuje nebo i potřebuje nezastaralé.
Třeba televizi chce někdo taky s vymoženostmi a jinému stačím že jde obraz a zvuk.
Takže jde o to co, v jaké kvalitě/stáří a jestli akceptuješ cenu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Pokud chcete již použitou elektroniku, není problém si ji na jakémkoli bazaru objednat. Ovšem pokud chcete mít 100% jistotu, požadujte osobní předání a popřípadě vyzkoušení. Já sama jsem prodávající přes bazar a nikoho nepodvádím, ale bohužel musím mluvit za sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

Asi bych hrál radši na staré tv – ale buď playstation 3 ,nebo xbox

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
radce

HLADA: PSP je jediná elektronika s tlačítky?

před 4121 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek