Aquamen

Vyplatí se kupovat nový procesor na herní notebook?

Dobrý den, mám tento herní noťas https://notebo­oky.heureka.cz/a­sus-gl703ge-ee047t/specifi­kace/#section a chtěl bych jsi dokoupit nový procesor i7 šlo by to nebo to spíše nemá cenu? Vím že do stabilního (velkého) počítače lze dokoupit vše ale nevím jestli to taky lze i do noťasu… Aktuálně tam mám procesor i5– 8300H 2.30Ghz a dokoupenou a vylepšenou paměť ram na 16gb.

Nejlepší odpověď
cochee

Pokud jsem viděl dobře ve videu na youtube, i tento laptop, jako i naprostá většina dnešních laptopů (ok, tento model je cca 2 roky starý), má proc napájený na desku = není v patici. Tím pro laika veškeré myšlenky na výměnu CPU mohou být ukončeny ;)

Další odpovědi
Arne1

Neznám notebook ve kterém by šlo vyměnit něco jiného než DIMM pamětí nebo disk.