MonkeyKing

Vyplatí se koupit Mac z USA ?

Chtěl bych Macbook 13" a všude vidím jak ho v USA všichni mají. Tak mě napadá jestli není v USA levnější.
Doplňuji:
@SickBreed: O tom se nechci hádat. Jednoduše si chci koupit Mac kvůli programům na hudbu. Pokudn někdo zná nějaký jiný dobrý notebook na hudební programy porad´te, rád přijmu rady.

Nejlepší odpověď
Hohny

Určitě se vyplatí. Přímo na stránkách Apple (tedy v USA) tě vyjde macbook pro 13'' s 2,5GHz v přepočtu na 24 tisíc. Stejný model v české distribuci např. na alze tě vyjde na 32.5 tisíc. A tak je to u všech apple výrobků. Ale při nákupu z USA musíš řešit problém přepravy a cla, což taky něco stojí (přímo apple ti to do Evropy nepošle)…navíc anglická klávesnice bez českých znaků, usa nabíječka. Pokud chceš o něco levnější dovezený model, tak se podívej na aukro.cz, dnes už ho dováží spousta obchodníků a když si počkáš, tak se svého vysněného modelu určitě dočkáš.
Doplňuji:
A ještě pokud ho koupíš v oficiální české distribuci, tak máš ze zákona danou 2 roky záruku, pokud ho koupíš v zahraničí, máš jenom 1 rok záruku.

Další odpovědi
SickBreed

Nevyplatí se koupit MAC.