MonkeyKing

Vyplatí se koupit iPod?

Mám 5 let starý mobil shit, který nic neumí a chtěl bych něco na hudbu, filmy, Youtube, aplikace, hry – prostě zábavu. Mělo by to být tak do 5 tisíc max.
Co koupit?(spíš se přikláním k iPodu)
Popř. kde nejlevněji koupit iPod 5?
Je to stejné jako u iPhonu – ovládání, stahoání hudby do iTunes? (Měl jsem iPhone 3 – porovnejte prosim)
Doplňuji:
BTW se starým mobilem jsem spokojený – mám http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/lg-kp500-cookie/

Najděte nějaký mobil do 4 000 Kč, který zvládne hodně věcí.

Spíš bych chtěl iPod 5 – http://www.al­za.cz/ipod-touch-5th-16gb-white-silver-d1940250.htm
(měl jsem iPhone 3G, byl jsem maximálně spokojený (a to jsem nemohl mít nový iOS ani žádný nový funce))

https://www.ap­ple.com/cz/ipod-touch/

iPod 5 má stejné funce jako nový iPhone 4S a novější (http://www.al­za.cz/search.htm?ex­ps=iphone+4s)

A JE O VÍCE JAKO O POLOVINU LEVNĚJŠÍ.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Nový mobil

mě by se spíše nechtělo dávat ty těžce ušetřený peníze za mobil :D

Další odpovědi
Sarrow

iPod

iOS narozdíl od Androidu hodně omezuje své uživatele, ale nabízí o něco zajímavější trh s aplikacemi protože je upřednostňován vývojáři. Pokud chceš čistě multimediální zařízení tak rozhodně iPod :)

Banán88

Nový mobil

asi neodpovim primo na otazku, ale dosti multimedialnim zarizenim je iPhone sam o sobe, dlouha leta jsem se mu branil jako predrazene hracce. Nicmene po prave dlouholetych zkusenostech s pristroji ruznych znacek a v co mozna nejvyssich radach pracujicich s Androidem, jsem se po neustalych problemech rozhodl pro koupi levnejsiho jiz pouziteho iPhone4. IOS me prekvapil, z prvu neprijemne, jelikoz jsem zabredl do neceho co jsem drive neznal a povazoval za omezujici. Ale behem par tydnu, jsem pochopil, proc je IOS takovy jaky je a dnes ho musim po vsech tech zkusenostech vyzdvihnout na vrchol. Nejvice jsem zjistil co dokaze ve chvili, kdy mi shorel notebook a ja se ocitl v cizi zemi bez laptopu jen s timto malickym zarizenim v kapse. Zvladl vse co musel zvladat i muj laptop, spojeni elektronicke (skype,viber, email), pracovni zalezitosti (dokumenty a jejich zpracovani) , a pak i veci kolem zabavy a volneho casu (hudba, filmy, fotografie a jejich zpracovani atd)
Kazdy smartphone a jeho system ma neco, plus i minus, ale musim uznat, ze kdyz bych se mel rozhodnout pro dalsi novou investici az mi tento doslouzi budu volit opet iPhone.. aplikace dokoncuji praci bez padu, je jich ohromna spousta gratis, neni pravdou, ze se musi nakupovat, je to stejny princip jako u androidu a win.
Takze novy iPod? Podle me ne, cenou neni daleko od daleko schopnejsiho zarizeni jako je iPhone..
(ciste muj nazor)

vitezove11

Nový mobil

iPod je předražený...­...........to si kupují jenom boháči a ti co chtějí vypadat cool !!!

Mr. XYZ

iPod

anczsb

Nový mobil

McArthur

Nový mobil

Doplňuji:
Možná si pletete funkci iPodu a iPhonu, případně iPadu.

iPod je zařízení převážně na hudbu, které neumí telefonovat. Jeho funkce najdete v každém novém smartphone i tabletu, a tak je to spíš zbytečná a hodně drahá hračka.

iPad je tablet.

iPhone je telefon (smartphone).