MonkeyKing

Vyplatí se koupě Macbooku?

Chtěl bych na tom začít nějaké programy (i když vlastně nevím jaké, protože jsem se ještě moc neseznámil s Macem), nebo nějak na něm pracovat. CO radíte? Máte ho? K čemu ho používáte ho? Problém j taky ta vysoká cena – kde jste ho koupili?

Odpovědi
jpau

Já bych na to šel takto:

Koukni na nějaký online bazar (zprostředkovaný prodej, např. bazos.com, aukro aj.) a kup si nějaký pár let starý (cca kolem 5–10k), zkusíš si jestli ti vyhovuje a tím pádem získáš odpověď na velkou část Tvých otázek z poslední doby.

Pokud to bude ok, nic nebrání tomu si koupit nějaký současný model.