Vyplatí, takže dává. Banky (stavení spořitelny) ten produkt navíc podporují různými akcemi.
| 0 Nominace Nahlásit |
Spíše ano.
Jde o bezpečné uložení peněz. Dlouhodobé. Státem podporované. Sice už
jen „malou“ částkou, ale kde ti někdo přispěje (u nerizikového
spoření), 10%? Pro ty, kteří, mohou „odložit“, ročně, alespoň
10000 kč.
Dítě, může mít, ve 25 letech. od rodičů a prarodičů, finanční
injekci, asi 300 tisíc 😄 A čerpat zvýhodněný úvěr, na určený
účel. Bez ohledu, na tu tisícovku, za 10 tisíc (rok. můžeš dítěti,
našetřit vic 😉,V případě měny a změny platidla, možná přijde
rodina o méně peněz, než za ty, které má ve „strožoku“ 😄
Příkladem by mohl být rok 1953. Měna proběhla v poměru 5 .1 (vmenší
obnos peněžním ústavu, důchody, mzdy.
Většina úspor a peněz v hotovosti, byla v poměru 50:1.
| 0 Nominace Nahlásit |
Dává smysl vydělat si na obživu. Kdo tohle nedokáže, tak takový je sám o sobě už z principu nesmysl.
Bože, pro… co? Produkt!?? 🤦♂️🤦♂️🤦♂️ Tam
nekrm zhovadilé vyžírky a postarej se o sebe sám, bez nich. Ne? Vybavené.
🤷♂️🤷♂️🤷♂️
(Učiní- li tak každý JEDEN, bude krásně, na světě, POCHOP TO
PROSÍM.)
| 0 Nominace Nahlásit |
Těžko říct. Je to tak nějak na hraně. Pokud opravdu víš, že na ty prachy můžeš těch 6 let počkat…
| 0 Nominace Nahlásit |
To ti nejlépe vysvětlí v bance, s ohledem na tvé možnosti a potřeby.
|
0
před 14 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek