Avatar uživatele
CalmPoint

Vyplatí se ještě v dnešní době zakládat si stavební spoření s ohledem na aktuální podmínky?

Dává ještě produkt stavebního spoření ještě smysl?

Zajímavá 0 před 14 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Vyplatí, takže dává. Banky (stavení spořitelny) ten produkt navíc podporují různými akcemi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Spíše ano.
Jde o bezpečné uložení peněz. Dlouhodobé. Státem podporované. Sice už jen „malou“ částkou, ale kde ti někdo přispěje (u nerizikového spoření), 10%? Pro ty, kteří, mohou „odložit“, ročně, alespoň 10000 kč.
Dítě, může mít, ve 25 letech. od rodičů a prarodičů, finanční injekci, asi 300 tisíc 😄 A čerpat zvýhodněný úvěr, na určený účel. Bez ohledu, na tu tisícovku, za 10 tisíc (rok. můžeš dítěti, našetřit vic 😉,V případě měny a změny platidla, možná přijde rodina o méně peněz, než za ty, které má ve „strožoku“ 😄 Příkladem by mohl být rok 1953. Měna proběhla v poměru 5 .1 (vmenší obnos peněžním ústavu, důchody, mzdy.
Většina úspor a peněz v hotovosti, byla v poměru 50:1.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Dává smysl vydělat si na obživu. Kdo tohle nedokáže, tak takový je sám o sobě už z principu nesmysl.

Bože, pro… co? Produkt!?? 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Tam nekrm zhovadilé vyžírky a postarej se o sebe sám, bez nich. Ne? Vybavené. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️
(Učiní- li tak každý JEDEN, bude krásně, na světě, POCHOP TO PROSÍM.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Těžko říct. Je to tak nějak na hraně. Pokud opravdu víš, že na ty prachy můžeš těch 6 let počkat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

To ti nejlépe vysvětlí v bance, s ohledem na tvé možnosti a potřeby.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek