ananas9

Vyplatí se ještě dnes koupit telefon iPhone 4s?

Doplňuji:
A nebo bych už za tu cenu na trhu našla lepší telefony?

Nejlepší odpověď
Sarrow

Vyplatí se koupit jakýkoliv telefon který odpovídá tvým požadavkům :)

Někdo potřebuje mít v telefonu senzor pro měření srdečního tepu, 8 jádrový procesor nebo 2K rozlišení na pětipalcovém displayi…

Další odpovědi
gecco

Vždyť ti to Sarrow jasně píše…!
:-o
„Lepší“ – v čem???
Pokud vůbec nevíš, k čemu chceš telefon používat (kromě volání), kup si prostě ten, který ti bude ladit s kabelečkou…
😁
Rozumný člověk své požadavky na zařízení zná – a podle toho zařízení hledá. Pokud chce poradit, své požadavky vypíše…
___
Mně by třeba (pokud už bych chtěl SmatrPhone) vyhovoval tento – http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/caterpi­llar-cat-b15/specifika­ce/#text .
😉

rigormortis

Už moc ne,
nejde tak ani o samotný telefon, ale o software…poslední IOS už by se asi kousal a některé aplikace by ho mohli shodit. Pokud má starý ios tak v pohodě.
Ovšem i ve srovnání s obdobou androidu je to pořád dobrá koupě.
Androidy jsou nespolehlivé a těžké na ovládání, na synchronizaci, na nastavení a naučení…