Dr. Darko

Vyplatí se jako řemeslník být zaměstnaný nebo pracovat na IČO ?

Nejlepší odpověď
nyjono

Jak komu.
Když je někdo šikovný, aktivní, umí si poradit a řeší situace pak lepší na IČO. Také záleží na tom, co to je za řemeslo. Např. zedník často někde pomáhá, obloží zeď nebo postaví příčku a už chce stavět baráky. Vím z vlastní zkušenosti. Dobrý elektrikář nebo instalatér, který myslí a i poradí také bude mít práce dost
Švagr roky pracoval jako zaměstnanec, šikovný a pečlivý truhlář, až se naštval a už jě několik let na IČO. Práce má pořád dost.
Já na IČO přes 20 let a zaměstnanecký poměr mě neláká.
Práci i volno si plánuju podle svých priorit a potřeb.

Další odpovědi
Dochy

Ono na IČO to podle mně chce, aby na to člověk měl trochu žaludek. Musí být schopen si vyřídit papírování, sehnat si práci apod. Zaměstnanec víceméně dělá to co se mu přikáže, o papíry se nestará, o to se mu postará zaměstnavatel…