Avatar uživatele
autacek

Vyplatí se doma vlastní sauna?

Zajímavá 0 před 1991 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Záleží na tom, jakou saunu si pořídí. Někomu se vyplatí, jinému ne, takže raději chodí do veřejné.

V poslední době se hodně prodává tzv. infrasauna, které se hodí přímo do bytu. Vypadá jako skříň, s prosklenými dveřimi. Zapojí se jen do elektrické zásuvky.

Známí ji mají a nemohou si ji vynachválit.

Pohled na jeden typ

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Infrasauna

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Vyplatí? Na kšeft asi těžko. Pokud ale jste příznivci saunování, proč ne.
Vyplatí se mít doma koupelnu? ložnici? Obývák? 😉
Nevyplatí furt se do toho jen vrážej prachy. Ale chceme mít nějaké soukromí, pohodlí, bezpečí,…

Popravdě pro mně je sauna k ničemu. Párkrát jsem ji zkusil, ale necítím se tam dobře. Nemám pocit, že by mi to něco přineslo. Ale pro většinu lidí je zřejmě přínosem. Je na Tobě zvážit jestli ji budete využívat v takové míře aby přínosy převládly nad náklady.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orestez

Majitel sauny musí čistit vodu, bazén a na podzim rozdělat celou saunu, vyčistit lavice – obrousit jemným smirkem, otřít savem, ošetřit. Vysát prach od froté ručníků a naskládat vše zpátky. Když se přidá víc zájemců o saunování, stejně je to jen o práci a výdělek 0 od nuly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Pokud se saunuješ pravidelně, třeba i rodina nebo známí, pak určitě ano.
Vše se odvíjí od četnosti saunění a velikostí sauny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petrdostal

Pokud nechodíš do sauny jednou za zimu, tak se vyplatí. Já bych si ji domů nekoupil, ale manželka ji chtěla, tak jsme ji z https://www.sau­napoint.cz/ koupili a jsem rád. Dřív jsem do sauny nechodil, ale co ji máme doma, tak tam chodíme několikrát týdně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Ono asi záleží na tom, jak často se saunujete. Sauna prostě totiž něco stojí v těch nákladech na provoz. A zabere vám další místnost. Případně samozřejmě můžete investovat do venkovní sauny, ale tam zase vím, že lidi se pak saunují přes léto a v zimě stojí. No, asi to ve finále záleží na tom, jestli na to máte. :)

Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1946 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek