e1232851@trb

Vyplatí se do USA vyřídit ISIC kartu?

Odpovědi
Hans51

ISIC karta je mezinárodní, takže bych řekl, že se vyplatí 🙂 náklady na její pořízení nejsou velké, za pokus to rozhodně stojí.

cizrna

Zajímalo by mě, jak moc je ta karta mezinárodní :D semestr ve Francii a ISIC kartu tam nikdo v životě neviděl, každý se podivoval nad tím, co jim tam ukazuju :D Uvádí se sice, ze je platná ve 124 – 130 zemích, ale nemůžu vyhledat seznam, tak nevím, jestli bude platit i v USA :) asi jsem ti moc nepomohl, co? :D