sara46

Vyplatí se čekat na NFC?

Dobrý den, na Vánoce chci koupit telefon Samsung galaxy s3 mini. Nevím ale, jestli se vyplatí počkat na verzi s NFC. Má být až někdy v lednu a já bych ho na ty Vánoce potřebovala. Prosím poraďte jestli se telefon s NFC vyplatí nebo to zas tak skvělé není.. Děkuji

Odpovědi
Orange

Skvělé to je, ale než se to u nás začne fakt používat, tak budeš mít druhý mobil.

venkovan

Pokud něco potřebuji pro určité vlastnosti, tak si počkám.
Copak je na Vánocích tak mimořádného, že něco v tu dobu musím mít? Mám pocit, že nějaký funkční mobil máš, jen se o něj špatně staráš, protože jsi psala, že je „zasekanej“.
To samé bude i s tím novým – věci zřejmě dostáváš jak si řekneš. A to není pro tebe a tvůj rozvoj to nejlepší řešení.

anonym

nemá smysl na to čekat … NFC není tak podstatná vlastnost u telefonu aby mělo smysl ji přikládat nějaký zásadní význam
Doplňuji:
sice se o NFC platbách mluví hodně, ale víc se používají bezdotykové platební karty … nfc je teoreticky zajímavá, ale prakticky nepoznáte, že ji v telefonu nemáte.