FlAsh_7

Vyplácí se z indexů (CFD) dividendy?

Vyplácí se z indexů (CFD) dividendy, nebo se zde spekuluje na růst podkladového aktiva?

Odpovědi
Edison

Opět: Už neotravuj a jdi studovat, když Tě takhle detailně zajímá ekonomika a finanční trhy. A nakonec zjistíš, že to, co se naučíš je jen pouhá teorie případně podložená zkušenostmi z minulosti. V zásadě je to jen nepatrně použitelné a je třeba stejně zkoušet nové věci, které ještě nikdo nezkusil.

A asi by bylo efektivnější pro Tebe se obrátit na nějaké specializované fo­rum.

Nemluvě o základním UTFG: https://www.go­ogle.cz/search?q=cfd+di­videnda&ie=utf-8&oe=utf-8&lr=lang_cs

relux

Edison: a proc? Otazky a odpovedi jsou od toho aby se nekdo tazal a nekdo odpovidal. Nechapu, co Vam na dotazech v ekonomickem smeru vadi. Mimochodem, pokud vim, tak se da vybrat ve kterem z okruhu se dotycny chce tazat. Nechte si sve hloupe kecy a radeji odpovidejte k veci, a pokud danemu tematu nerozumite, tak se k nemu nevyjadrujte. Zbytecne zarazujete dotaz pod rubriku zodpovezenych dotazu. Diky!

Edison

Nevaděj mi otázky na ekonomiku a finančnictví. Vadí mi, že tu „někdo“ otravuje s těmito dotazy furt dokola místo toho, aby si něco naštudoval, nebo použil mozeg, pokud vůbec nějaký má. To je jakoby chtěl vynechat základní školu a otravoval tady s až nesmyslnými otázkami (a občas se to tu opravdu děje, jen ne v takovým rozsahu).