A kde se o něj žádá a co je k tomu potřeba?? Pokud jste ho nedávno někdo dostal, napište, jak to nyní chodí a kolik vlastně dávají, díky.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5842 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Zažádáte na Úřadu práce,oddělení SSP, 13.000,–
Při podání žádosti potřebujete vyplněný formulář,občanku a rodný
list dítěte (případně jeho ověřenou kopii)
Doplňuji:
Já jen doplňuji,žádost o porodné si můžete stáhnout kdekoliv
z netu,nemusíte ji vyplňovat až na úřadě,ale pěkně v klídku doma,je
také hodně pravděpodobné,že Vám tuto žádost dají v porodnici,kde
porodíte.
ke stažení třeba zde:
http://vzoryzdarma.blogspot.com/2008/06/porodne-zadost-formular-zadosti-o.html
Upravil/a: kropitko
| 0 Nominace Nahlásit |
O porodné můžete požádat až se vám miminko narodí a budete mít jeho rodný list.S rodným listém vaší občankou si zajděte na váš okresní nebo městský úřad tam kde se vyplácí přídavky,socialka oni vám tam dají papíry k vypsání až je vypíšete odevzdáte jim to tam a do 30 dní vám přijde porodné.
| 0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1742 | |
| marci1 | 1095 | |
| annas | 762 | |
| quentos | 744 | |
| zjentek | 743 | |
| ivzez | 715 | |
| iceT | 696 | |
| led | 624 | |
| Kepler | 540 | |
| hanulka11 | 535 |
| Těhotenství |
| Děti a rodičovství |
| Partnerství, manželství |
| Přátelé |
| Ostatní rodina a vztahy |