Jrkuft

Výpis z evidenční karty řidiče?

Dobrý den,

Mám u sebe vypis z evidenční karty řidiče kde je napsáno že výpis je uzavřen dne xx.xx.xxxx.(žadné body ani přestupky nic)

a teď jsem se dozvědel o středním překročení rychlosti které jsem měl prý spáchat o měsíc dřív(ještě to nevím úplně jistě zda je to můj prohřešek)než je datum na výpisu.

je možné že v době vydaní výpisu to ještě nebylo v systému nebo platí datum na papíře?

Odpovědi
Drap

Ano, je možné že v době vydání výpisu to ještě nebylo v systému.

cukrar

Určitě ještě nebyl přestupek zapsán, protože by to bylo uvedeno.
Již jste překročení uznal jako řidič (nikoliv jako vlastník, či provozovatel vozidla) a zaplatil pokutu?