Vypínáte si na pohřbech mobily?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

ANO.

..

Mc Merkurion

NE.

… někdy ano, jindy jen dám tichej režim (hlasitost nula, a jen místo zvonění slabé vibrace, mám na to extra profil) … zapomínám jej totiž potom zapnout a nebaví mně ho a simky furt odemykat …

anonym

ANO.

Kdyby vám tam zazvonil mobil, je to neslušnost.

Rokio

ANO.

Na pohřbu jsem ještě nebyl, ale pokud bych na něm byl, mobil bych si vypnul, jestliže bych nějaký měl u sebe. Mobil mám vždy doma a používám ho jenom na upomínky, budík a vzdělávací hru.

Z toho plyne, že bych ho měl VŽDY vypnutý na jakémkoliv pohřbu. Je to slušnost vůči zesnulým.

Nejsem Tata!

NE.

Nemůžu si to dovolit.

Jan Kunčar

ANO.

Případně si zcela vypnu zvuk a po návratu se podívám, jestli někdo nevolal.