martin14

Vypíná se mi sám od sebe PC, čím to může být?

Ahoj, sám se mi vypne PC třeba když jsem najel na Youtube a spustil video tak se najednou z ničeho nic vypl čím to může být.

Nejlepší odpověď
rynek878

Skontrolujte PC na viry, trojany, spyware, malware …

Je-li to v HW tak to může být téměř cokoliv … třeba špatné čidlo co měří teplotu, v BIOSu může být nastavena nějaká kritická hodnota při které to PC vypne. Ale může to být opravdu cokoliv, od zdroje, základní desky, disku … jestli tomu nerozumíte dejte pc někam na analýzu

Další odpovědi
Michal Kole

Asi puštění videa = přehrátí flashe způsobí vy jímku, zřejmě nějaká softwarová nekompatibilita na úrovni ovládačů grafické karty, chipsetu

Zkusit sehnat novější verzi driverů, flashe, přehrávače, prohlížeče

bubukaa

mám podobný problém- nám se zase sám zapíná když ho jenom vypneme ale nevytáhneme šnůru ze zásuvky