Vypalování souboru iso

Zdravím, mám 2 různé soubory iso kreré nepatří k sobě a obsahují různé návody.Každý ze 2 souborů je poskládaný z několika dílů.
Půjdou tyto 2 různé iso vypálit na 1 dvd? děkuji

Nejlepší odpověď
chudst

Myslite-li vypalit primo celkovy ISO soubor, pak pokud je disk dostatecne velky, tak ano. Jestli ale myslite vypalit ISO soubor rozbaleny (= nebude tam pouze jeden soubor, ale uvidite X dalsich souboru, jako kdyz si to namountujete do virtualni mechaniky), pak to nepujde.