KatkaM

Vypalování hudby

Proč se mi při vypalování prostřednictvím programu CD Burner XP na CD nevejde víc písniček než jen cca 10?

Nejlepší odpověď
Hakunamatata

Podle me to nesmis vypalovat jako hudební cd, ale datové. Moderní přehrávače to prehraji a vejde se jich tam podle jejich skutecne velikosti.

Další odpovědi
nonnel

Když použiješ vypalování jako „hudební CD“, tak můžeš použít maximálně 80 min. hudby. Když si hudební CD převedeš na MP3 na 160 kbps, tak se ti na jedno CD vejde zhruba 10× tolik písniček.