stahla jsem program na vypalování CD/DVD BurnAware Free,ale zaboha mi nic
vevypálí,pořád mi vyhazuje CD/DVD,vše mám jak se má,dám na vypálení
3 filmy,čekám,a disk se vysune a píše,že tam neni.Nápis vypalování je
ale bledý,co dělám špatně?Už jsem vypálila hodně filmů,ale nějak jsem
zahejbala s Offisama,nebo nevim s čim,a přestalo to fachčit.Poraďte
"doktoři"ať to vyléčim.Dík
Doplňuji:
díky, alla.ticha@seznam.cz
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5960 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
co maš za oper system? XP nebo už Vin7
Pokud vin7 tak v nich to nechodí.
Není tu tvuj mejl- poslal bych jinej a jednoduší, chodí v obou OS
Doplňuji:
odpověd na mejl- ja su s nim taky jako happy blecha
Upravil/a: maminomimino
| 0 Nominace Nahlásit |
Ten Burn free je shsreware a je omezený na několik vypalování a pak nefunguje,doporučuji koupit NERO.
|
0
před 5953 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |