colombo3

vypalování CD/DVD

stahla jsem program na vypalování CD/DVD BurnAware Free,ale zaboha mi nic vevypálí,pořád mi vyhazuje CD/DVD,vše mám jak se má,dám na vypálení 3 filmy,čekám,a disk se vysune a píše,že tam neni.Nápis vypalování je ale bledý,co dělám špatně?Už jsem vypálila hodně filmů,ale nějak jsem zahejbala s Offisama,nebo nevim s čim,a přestalo to fachčit.Poraďte "doktoři"ať to vyléčim.Dík
Doplňuji:
díky, alla.ticha@seznam.cz

Nejlepší odpověď
maminomimino

co maš za oper system? XP nebo už Vin7
Pokud vin7 tak v nich to nechodí.
Není tu tvuj mejl- poslal bych jinej a jednoduší, chodí v obou OS
Doplňuji:
odpověd na mejl- ja su s nim taky jako happy blecha

Další odpovědi
djaba

Ten Burn free je shsreware a je omezený na několik vypalování a pak nefunguje,dopo­ručuji koupit NERO.