Vypálím si pět filmů na DVD a někdy si mi stane,že třeba jeden nebo dva prostě nejdou, PROČ?

Vypaluji v Neru6,všechno jde,ale sem tam se to stane.Ruším videokazety a přepaluji si staré filmy na DVD,ale prostě vždycky aspoň jeden film DVD prostě nenačte.Někdy je to první,někdy poslední a někdy uprostřed.Co s tím????

Odpovědi
Michal Kole

To vypalujete všechny filmy na jedno DVD?
Nepřekóduje se špatně zdrojové video?
Na jaká media pálíte (Verbatin, TDK nebo „levná“)?

anonym

A ještě nám napište jakou rychlostí vypalujete, to je také zásadní indicie.