marta52

Vypálila jsem si na počítači filmy, bohužel mi nehrají na dvd rekordéru, zřejmě není disk uzavřen, nevím jak ho uzavřít.

Doplňuji:
já jsem to zkoušela ve windows a v nero 9, v 1. jsem v zadala odeslat do DVD vypalovačky a v neru kopírovat, nebo jen uzavřít disk, to ale nefunguje

Nejlepší odpověď
lexx

Některé výpalky na stolním playeru (nebo rekordéru) nepřečte, ale program (např.Nero) na to upozorní. Situace se dá zachránit přepálením na kopii ve správném video formátu a s uzavíraci stopou. Nebo něco dohrát na disk a uzavřít. Popište palící program a postup výroby kopie.