Vypálené filmy proč nekteré nepřehraji na dvd a musím je upravit programem Conver Xto DVD dekuji za odpoved

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud chcete sledovat filmy třeba v AVI, WMV, MOV na DVD přehrávači, musíte jej např. programem DVD Video Maker převést na formát DVD-Video.

Vzniknou VOB soubory (kromě dalších) ve složce TS-Video, což je vlastně jen MPEG kontejner, pokud to řeknu zjednodušeně.

Zkušenější mojí odpověď upřesní.

Zdroj: http://www.pro­tectedsoft.com/dow­nload.php

Další odpovědi
Retko

Protoze vas DVD prehravas neumi prehrat ten format, v jakem jste to vypalil.