Velbloud

Vypadlo sluchátko – co s tím?

Vypadlo mi sluchátko. Vloženo je správně do reproduktoru, ale funguje pouze jedno. Všechny dráty jsem zkusil rukou zastrčit hlouběji do svých otvorů ale pořád jedno nefunguje.
Doplňuji:
To jsem udělal, akorát se trochu zhlasitil zvuk

Nejlepší odpověď
RQLM

zkus to píchnout přímo do výstupu z počítače
pokud to pujde, zkuste prekontrolovat kontakty ve sluchatkach. hmm jinak se s nimi asi rozloucite

Další odpovědi
quentos

stává se, když sluchátka odcházejí – nejdřív přestane fungovat jedno… (bylo tomu tak u všech mých předchozích sluchátek). Jak dlouho je máte? Pokud už to bude kolem dvou let, je čas se poohlédnout po nových.

Hlada

Nejdřív je potřeba zjistit jinými sluchátky, jestli jde signál obou kanálů z počítače. Když se tak potvrdí, že je chyba ve sluchátkách, kupte si jiná. Může být přerušená kmitačka ve sluchátku i přívodní kablík. Obojí je bez měření a letování amatérsky neopravitelné.