E.n

Vypadávaní vlasů z nedostatku železa?

Dvě měsíce dozadu mi zjistili sideropenickou anémii, tedy anémii z nedostatku železa. Už v 7 jsem ležela týden v nemocnici na ‚úplné vyčerpáni‘ to jsem byla ješte chvíli před tím jako čiperka a tak nechápu jakto že to nezjistili dřív. Mě jde vašak o to že mi šíleně vypadávají vlasy z nedostatku zminovaného železa, používám kvlaitní šampony, vlasy si žehlím minimálně, tedy párkrat do roku, nijak je nezatěžuju, no nic. Myslíte že pomůžou nějaké vitamíny pro vlasi, co mám dělat? zachvíli budu mít na hlavě centimetrové odstupi od chomáčů vlasů. Mě už vážně nic nenapadá. Máte odzkoušené nějaké přípravky?

Odpovědi
aloevera5

Mě pomáhá NUTRICAP. Šampon, kondicionér a vitaminy od této firmy.

Zdroj: www.nutricap.cz

mosoj

Tak přípravků je dost, ne všechny jsou ale účinné.
Ve vašem případě bych navštívil kožního lékaře. Tady vám těžko někdo poví jak souvisí
vypadávání vlasů s vaší nemocí a čím to mírnit. Každý má odzkoušený nějaký přípravek, ale nemá vaši nemoc !